SK Jičín - články

rámeček

SK Jičín - články

Offline rozhovor s Lukášem Hakenem


odpovědi Lukáše Hakena na dotazy fanoušků

http://www.skjicin.cz/uploads/blog/201/Haken.jpgObránce SK Jičín Lukáš Haken je dalším hráčem Jičína v novém ročníku, který byl přizván k offline rozhovoru s fanoušky, kteří mu mohli pokládat otázky a Lukáš na ně odpovídal. V následujícím příspěvku si můžete přečíst koho co zajímalo a jak na dotazy jičínský stoper odpovídal.

 

 

 

 

 

 

Ahoj, počítal jsi s tím, že takhle jednoduše zvládneš přechod z dorostu mezi muže a okamžitě se propracuješ do základní sestavy A týmu mužů?

Dobrý den, do přípravy jsem šel s tím, že se chci poprat o základní sestavu, ale úplně jsem tomu nevěřil, jelikož na stoperu jsou velmi kvalitní hráči.  V základní sestavě bych asi nebyl, kdyby se nezranil Jarda Řeháček, který je určitě kvalitnější a zkušenější hráč než já. Jinak přechod z dorostu mezi muže pro mě nebyl až tak velký skok, protože jsem pár zápasů za muže už odehrál.

 

Slyšel jsem, že jdeš na školu do Prahy. Na jakou školu se chystáš a jak budeš stíhat tréninky v Jičíně?

Ano slyšel jste správně. Nastoupil jsem na ČVUT, Fakultu informačních technologii v Praze. Bohužel mám špatný rozvrh (v pátek mám školu do 17:30) ,  tak nestíhám v Jičíně ani jeden trénink. Chodím si zatím zahrát jednou týdně na hřiště do Střešovic a chtěl bych si sehnat ještě nějaký trénink v Praze.

 

Čau Lukáši. Hraješ v pozici stopera, je myslíš nějaký jiný post kde by jsi chtěl hrát?

Dobrý den, stoper je pro mě asi ideální post. Tréner mě zkoušel v přípravě i na defenzivního záložníka, ale nebylo to ono.

 

Ahoj. Je pravda, že jsi i rozhodčí? Jak stíháš pískat i hrát? Neměl jsi někdy konflikt s fanoušky, když jsi pískal, třeba že by jsi před nimi musel i utíkat po zápase?

Dobrý den,  ano jsem i fotbalový rozhodčí. Jeden den o víkendu hraju a druhý den pískám. Jinak zatím jsem žádný takovýhle konflikt s diváky naštěstí neměl a doufám, že ani mít nebudu.

 

Jak by jsi hodnotil domácí remizovaný sobotní zápas s týmem Slavie Hradec?

Poslední domácí zápas se nám moc nepovedl, nevytvořili jsme si ani jednu brankovou příležitost a soupeře jsme do dvou stoprocentních šancí pustili. Doufám, že až se trochu sehrajeme, tak se naše hra zlepší.

 

03.10.2011 - 21:58:57 || kategorie obecnéNáhodné články z vybrané kategorie