SK Jičín - články

rámeček

SK Jičín - články

Offline rozhovor s Michalem Pivrncem


odpovědi Michala Pivrnce na dotazy fanoušků

http://www.skjicin.cz/uploads/blog/145/P%C3%ADvo.jpgZáložník SK Jičín Michal Pivrnec  je dalším hráčem Jičína, který byl přizván k offline rozhovoru s fanoušky, kteří mu mohli pokládat otázky a Michal na ně odpovídal. V následujícím příspěvku si můžete přečíst koho co zajímalo a jak na dotazy jičínský hráč odpovídal.

 

 

 

 

 

Ahoj Michale, jaké je pro tebe osobně hrát divizi v Jičíně, ikdyž se většinou prohrává?

Ahoj, pro mě osobně je hrát divizi ohromná zkušenost. Je to velice kvalitní soutěž, ve které hraje mnoho špičkových fotbalistů. Myslím, že bez ohledu na naše výsledky nám tato soutěž dá mnoho zkušeností do příštích let. Z tohoto důvodu bych účast v divizi hodnotil určitě kladně a přínosně pro celé mužstvo.

 

Ahoj, na který zápas v divizi vzpomínáš nejvíce a naopak na který nejhůře?

Ahoj, tak zápas, na který nejhůře vzpomínám, jsme sehráli nedávno v Kolíně. Nerad něco svádím na někoho jiného než na nás samotné hráče, ale myslím, že tak trochu bylo o výsledku rozhodnuto už před zápasem. Pokud za první čtvrt hodinu pustí rozhodčí několik jasných ofsajdů (z jednoho jsme dostali gól) a následně nám gól neuzná, tak se hraje velmi těžko. Nakonec jsme obdrželi celkem pět branek.

A naopak zápas, na který vzpomínám rád, je opět s Kolínem, ale na našem hřišti. Uhráli jsme tenkrát s týmem, který se pohyboval a stále pohybuje na špičce divizní tabulky, cennou bezbrankovou remízu. Také to byl můj první divizní zápas, ve kterém jsem odehrál celých 90 minut.

 

Chci se zeptat jak jde studium v Praze a jak jsi spokojen s pražským životem?

Ahoj, nerad bych něco zakřikl, ale studium jde zatím dobře. Druhý semestr už mám bez větších problémů téměř ukončený. Co se týče mého pražského života, tak to není tak horké. Jelikož se mi povedlo udělat si dobrý rozvrh, tak v Praze trávím většinou dva až tři dny v týdnu, takže jsem v podstatě Prahu neměl ještě možnost ani pořádně poznat. Občas, když je hezky a mám čas, jdu se projít historickým centrem, od kterého kousek bydlím. Celkově bych řekl, že až na někdy neúnosné množství lidí, to v Praze není špatné, ale shrnul bych to tak, že doma je doma.

 

Nazdar Pívo, zajímá mě jak si v SK Jičín spokojen, jak po fotbalové stránce tak i po osobní?

Čau, v Jičíně hraji už tři roky a celková spokojenost je. Vzhledem k tomu, že před příchodem do Jičína jsem hrál okresní přebor a teď kopu divizi, tak to je po fotbalové stránce ohromný posun. Co se týče osobní stránky, tak vzhledem k našim výsledkům samozřejmě atmosféra v kabině není nijak skvělá. Každý nerad prohrává a my bohužel prohráváme často a někdy i velkým rozdílem. Nejraději vzpomínám na první rok, kdy jsem do Jičína přišel. Hráli jsme dorostenecký krajský přebor, do kterého se šlo především s vizí udržet ho. My jsme, i díky trenéru Bezuchovi, vytvořili naprosto skvělou partu, s kterou jsme trávili spousty času nejen na trávníku. Osobně si myslím, že právě díky partě, která v týmu byla, se nám podařilo celou soutěž vyhrát a postoupit do divize.

 

Ahoj Michale, zajímalo by mě jak stíháš tréninky při studiu a zda někde v Praze chodíš trénovat?

Ahoj, samozřejmě je to poněkud komplikované. Tréninky máme třikrát týdně a jednou chodíme do bazénu. Pokud zrovna nemám prázdniny, tak stoprocentní účast nemám. Jak už jsem říkal, tak mám vcelku dobrý rozvrh ve škole a snažím se chodit alespoň dvakrát týdně a do bazénu.

V podzimní části soutěže, jsem chodil trénovat s týmem Sparty Krč. Na jaře jsem to bohužel nestíhal, ale pokud se nějaká možnost naskytne, tak bych opět s někým v Praze trénovat začal.

 

Jak vidíš dál své působení v Jičíně, pokud vím jsi hráčem Železnice?

Je to tak, opravdu jsem hráčem Železnice a v Jičíně hostuji. Pokud o mě bude zájem i nadále, tak bych to zkusil dál. Pro mě osobně je veliká škoda, že divize se nejspíš neudrží, rád bych si jí ještě v budoucnu zahrál.

 

30.05.2011 - 23:11:29 || kategorie obecnéNáhodné články z vybrané kategorie